Fundacja SMK Fundacja Fundusz Lokalny SMK

Fundacja SMK

OVERVIEW

The web site fundacjasmk.pl presently has an average traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have parsed one page inside the web page fundacjasmk.pl and found fifteen websites interfacing with fundacjasmk.pl. There is one public communication sites retained by this website.

FUNDACJASMK.PL TRAFFIC

The web site fundacjasmk.pl is seeing diverging quantities of traffic for the whole of the year.
Traffic for fundacjasmk.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjasmk.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjasmk.pl

Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce

Wyobraź sobie świat, w którym ludzie ufają i pomagają sobie nawzajem, potrafią dzielić się z innymi i wspólnie rozwiązywać problemy. Czy jest to możliwe? Tak, dzięki nowoczesnej filantropii. Właśnie taki świat pomagamy budować. Gala V edycji Programu Lokalne Partnerstwa PAFW i Konkursu. XXI edycja konkursu o tytuł Dobroczyńca Roku. Ferdynand Magellan odkrył i powiedział światu o istnieniu Patagonii. Marek Rybiec i Darek Pietluszenko zdobędą Patagonię, by odkryć, co do powiedzenia światu ma Basia.

Aktualności

Zgodnie z założeniami projektu Akademia Aktywnych Obywateli - Podkarpackie Inicjatywy Lokalne w najbliższym czasie odbędą się spotkania informacyjno-szkoleniowe dla przedstawicieli zwycięskich organizacji, których celem będzie omówienie zasad realizacji inicjatyw.

News - Stowarzyszenie Esteka

El 8 de agosto de 2014, los niños tuvieron la posibilidad de participar en la equitación gratuita. PEDAGOGOS DE LA CALLE la tercera edición.

News - Stowarzyszenie Esteka

Les programmes mis en œuvre. PÉDAGOGUES DE LA RUE la 3ème édition.

Sołectwo Wiązownica Kolonia Blog sołtysa wsi

Dzięki pomocy i zaangażowaniu wielu osób rokrocznie zbieramy wiele pieniędzy dla potrzebujących. W tym roku moja córka Blanka skorzystała z zasobów WOŚP biorąc udział w badaniu słuchu. Takich dzieci są setki tysięcy.

WHAT DOES FUNDACJASMK.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjasmk.pl Mobile Screenshot of fundacjasmk.pl Tablet Screenshot of fundacjasmk.pl

FUNDACJASMK.PL SERVER

Our crawlers caught that a lone page on fundacjasmk.pl took two thousand six hundred and forty-one milliseconds to load. Our web crawlers could not detect a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider fundacjasmk.pl not secure.
79.96.43.46

SERVER SOFTWARE AND ENCODING

We found that fundacjasmk.pl is employing the IdeaWebServer/v0.80 operating system.

Fundacja SMK Fundacja Fundusz Lokalny SMK

Fundacja SMK

PARSED CONTENT

The web site has the following on the web site, "Działaj Lokalnie; Konkurs - Lokalne Inicjatywy; Partnerstwo Napędzani Wisłą; 100 lat Niepodległej." I saw that the web page also said " Równać Szanse; Festiwal Miasto Młodych Artystów; stypendia naukowe artystyczne; debaty oksfordzkie; akcje; wolontariat." They also said " Porady prawne; NGO a samorząd; współpraca w samorządzie; obywatel a samorząd; projekty. II GMINNY KONKURS PALM WIELKANOCNYCH. Zgłoszenia do Civic Up! 3 powody dlaczego każdy chce go mieć. A kto lub co? STARTUJEMY Z 1 ."

SEE SIMILAR WEB PAGES

Chór Polskiego Radia Fundacja Sonoris

Everyone in Kronos was so inspired by your performance. Maybe thrilled is a more accurate description. The sound that emanates from your singers is unparalleled in my experience. David Harrington, the member of Kronos Quartet.

Rzecznik Praw Kursanta - Fundacja Odpowiedzialne Szkoły Jazdy

OSK - Wybór na całe życie. Za co płacisz instruktorowi? Przecież ja dopiero się uczę? Arkusz przebiegu szkolenia praktycznego kat. Masz prawo do dobrego szkolenia. Jeśli masz pytania lub wątpliwości co do tego czy Twoje szkolenie przebiega zgodnie z prawem. Zadzwoń na infolinię ekspercką lub napisz do Rzecznika. Zielony listek spadł z drzewa? Z ogromna satysfakcją informujemy, że.

FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT - adopcja psów i kotów

Odeszły od nas za tęczowy most. Dotacje przez DotPay i PayPal. Koń Syjon zbiera na PILNĄ operację. Poszukujemy zmotywowanych osób chcących aktywnie pomagać zwierzętom. Posiadamy gotowy plakat do wydruku.

Europejska Fundacja SPA

Dlaczego jest potrzebny Światowy Dzień Wellness? Jak obchodzony jest Światowy Dzień Wellness? Sponsorzy i Patroni Medialni w Polsce. Program mentoringu dla profesjonalistów spa. Wspólnie z najlepszymi specjalistami z kraju i zagranicy opracowaliśmy programy edukacyjne, które pozwolą rozwijać umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu w spa.

Strona główna - Fundacja Specjał

Osobom niepełnosprawnym i osobom należącym do grup dyskryminowanych i wykluczonych społecznie oraz pomoc ich rodzinom. Inicjatyw o charakterze zdrowotnym, edukacyjnym oraz charytatywnym. Osobom znajdującym się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej lub materialnej. Dla wybitnie uzdolnionych dzieci i młodzieży z ubogich rodzin. Pomoc w przypadku zdarzeń losowych i klęsk żywiołowych. ZBIÓRKA PLASTIKOWYCH NAKRĘTEK ZBIERAMY DLA NELI! .